واحد نگهداری

این واحد ، نگهداری بازدارنده ، عملکردهای بدون وقفه و راندمان مطلوب سیستم را ضمانت می نماید. بنابراین حداقل نیاز قابل اطمینان برای تعویض قطعات در سیستم های استقرار یافته تامین می باشد . پیشنهادات تجاری و ملزومات شرکت چابک صنعت پیشگام جهت تطبیق هرگونه نیازهای پشتیبانی برق برای مشتری همراه با برنامه های نگهداری توسعه یافته با توجه به نوع کاربرد، آماده ارائه می باشد و راه حل های پیشنهادی با در نظر گرفتن نیازهای ویژه مشتریان ، سازمان دهی شده است. شرکت چابک صنعت پیشگام به شما در سه طرح ویژه , نگهداری متفاوت ارائه می نماید که شامل بازدیدهای بازدارنده ، به روزکردن نرم افزار و درصورت امکان سخت افزار و کمک های اضطراری می باشد..

 

 

Premium

Business

Light

یک بار بازدید نگهداری سالیانه

به روزکردن نرم افزاری و سخت افزاری

ساعت های کار هفتگی  جهت تعمیر

هفت روز در هفته به صورت 24 ساعت شبانه روز

پنج روز در هفته هشت ساعت در روز

پنج روز در هفته 8 ساعت در روز

بازدید اضطراری به علت بروز خرابی

هزینه های ایاب و ذهاب

هزینه  تعمیرات انجام شده

قطعات یدکی استفاده شده

  •  

کمک و پشتیبانی 24 ساعته

  •  
  •  

 

 

1- مراکز داده

یوپی اس های شرکت چابک صنعت پیشگام برای کاربری مراکز داده ، پارامتر هایی همچون راندمان بالا، نسبت خرابی پایین و امکان رفع خرابی را در کوتاهترین زمان ضمانت می نماید. یکی از مزیت های اصلی یوپی اس های شرکت چابک صنعت پیشگام جهت مراکز داده ، قابلیت ماژولار بودن و همچنین قابلیت پارالل شدن یونیت های یوپی اس می باشد.همانطور که قبلا نیز ذکر شد این قابلیت در کاهش زمان های نگهداری تاثیر گذار می باشد. درعین اینکه عملکرد پیوسته سیستم را نیز تضمین می نماید . شرکت چابک صنعت پیشگام می تواند با بازدید های برنامه ریزی شده در محل سایت مشتری یا به کمک خدمات غیر حضوری (تلفنی) برای یوپی اس های سه فاز ، قادر به تشخیص هرگونه خرابی در عملکرد بهینه ، تحریک اختصاصی و ارائه پاسخ فوری می باشد . بنابراین بدین صورت خرابی ها به حداقل رسانیده شده یا حذف می شوند .

 

2

 

2- تامین تغذیه برای تجهیزات حساس

یوپی اس های شرکت چابک صنعت پیشگام برای کاربردهایی در زمینه های صنعت و ICT ، سهولت نگهداری مشابهی را پیش بینی نموده است ، همان طوری که برای یوپی اس های مورد استفاده برای مراکز داده با یک مزیت طراحی فشرده اضافی ، این مورد را تامین می نماید . داشتن یک برنامه نگهداری خوب به عنوان راه حلی برای تامین منبع تغذیه بدون وقفه مجموعه ها برای کارائی کاملاً مطمئن در همه زمان ها حائز اهمیت می باشد .
تکنولوژی های جدید استفاده شده در محصولات شرکت چابک صنعت پیشگام، راندمان یوپی اس های Double conversion را به بالاترین سطح ارتقا می دهد . یک طراحی پروژه برای عملکردطولانی مدت و ایمن ،باید توسط یک سیستم مانیتورینگ جامع و یکپارچه برای تامین تغذیه دائم برای مجموعه مرکز داده و نیز برای به حداقل رساندن خدمات نگهداری جهت پشتیبانی از سیستم ارائه شده باشد. ارائه خدمات از طریق خط تلفن توسط شرکت چابک صنعت پیشگام (Tele service) برای یو پی اس های سه فاز می تواند هر خرابی را با یک عملکرد بهینه شده و تحریک های مناسب ، در کوتاه ترین زمان ممکن بر طرف نماید . بنابراین خرابی ها به حداقل رسانیده می شوند یا حذف می شوند .

 

 

3

 

3- تامین تغذیه برای بارهای صنعتی

شرکت چابک صنعت پیشگام ، امکان دسترسی آسان برای شخصی سازی و راه حل های تامین تغذیه قابل اطمینان برای ارائه راه حل فوری و باز دارنده برای نیاز مندی های مربوط به نگهداری را ارائه می دهد . شرکت چابک صنعت پیشگام می تواند به مشتریان با یک تیم تایید شده در مراکز حساس درمانی و بیمارستانی ، پالایشگاه ها و سایت های حساس دیگر در جهت ایجاد ایمنی مطمئن و عملکرد قابل اطمینان، کمک نماید. این امر به منجر به بهینه سازی در روند مدیریت کارخانه و محدود شدن عملکرد های ناکارآمد می گردد.

 

 

4

4- انرژی های نو

محصولات ارائه شده در زمینه انرژی های نو توسط شرکت چابک صنعت پیشگام به زمان کوتاهی برای نگهداری نیاز دارند . از این رو این محصولات حداکثر راندمان را دارا می باشند. این شرکت مشتریان خود را در این زمینه با یک برنامه نگهداری کامل توسط یک تیم پرسنل ماهر ، در جهت به حداکثر رساندن راندمان و به حداقل رساندن زمان بندی جهت تعمیر حمایت وپشتیبانی می نماید .

 

 

5

 

 

 

طراحی شده توسط شرکت کیان پرداز هوشمندkian logo